TESLİMAT KOŞULLARI

 

Aşağıda belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uyan tüm ürünlerinizi, kargoyu teslim alma tarihinden itibaren 30 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden iade edebilirsiniz.

Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.

İade işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir. Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğiniz siparişte bulunan "İade Talebi" butonuna tıklayarak açılan formu eksiksiz doldurun.

Saat ürünlerinin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir hasar veya hata olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Kurulum yapılan saat ürünlerinde iade yapılmamaktadır. Kurulumdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için ürüne göre parça gönderimi yapılabilmektedir.

Kişiye özel üretilen, son kullanma tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler (isimli ürünler) için iade işlemi yapılmamaktadır. Tek kullanımlık ürünleri, ambalajını açmadan iade edebilirsiniz.

Mutat kullanımı dışında kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Ürününüzü faturanızla birlikte iade etmeniz gerekir. Faturanız size ulaşmadıysa Siparişlerim sayfasından E-Fatura Görüntüle butonuna tıklayarak faturanızı talep edebilirsiniz.

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Hasarlı veya eksik parçası olan saatlerin uygunluğa göre eksik parçaların gönderimi yapılabilmektedir.

Ürününüz bize veya tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi işleminiz yapılacaktır.

İade talebinizi İade Taleplerim sayfasından takip edebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR